قوتو یا قاووت و نکات مهم خرید آن

قوتو اصل

قوتو یا قاووت و نکات مهم خرید آن

بسیاری از افراد خرید های روزانه خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند و معمولا از کیفیت محصولات راضی هستند. امروزه خرید مواد خوراکی نیز به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای خرید قوتو یا قاووت به صورت اینترنتی لازم است به صفحه فروشگاه رامینانو مراجعه کرده  خرید را انجام دهید. برای داشتن انتخابی شایسته نکات خرید قوتو با قاووت از رامینانو را مطالعه کرده و با اطمینان خرید کنید.

قوتو 15001600
قوتو

قوتو یا قاووت ها رامینانو از مواد اولیه کاملا ارگانیک توسط شخصی خبره از به صورت دستچین شده تهیه و با رعایت کامل مسائل بهداشتی اقدام به شست وشو و سپس تفت دادن این اجزا و در انتها آسیاب و بسته بندی گردیده است.

تمامی اجزای تشکیل دهنده و مواد اولیه قوتو هامحصول فلات مرکزی ایران عزیزمان می باشد.

طبع قوتو های رامینانو بدلیل مواد استفاده شده دران از نوع گرم می باشد.

با توجه به طبع اکثر ما ایرانی ها بدلیل رزیم غذایی خاص که اکثر موارد استفاده شده در ان دارای طبع سرد بوده و موجبات بر هم خوردن سیستم بدن را در پی دارد می توان با مصرف مداوم قوتو یا قاووت های رامینانو این مشکل را به مرور زمان برطرف نمود.

 

در قوتو های رامینانو 74 ماده گیاهی استفاده می شود که تمامی انان ارگانیک و طبیعی می باشد و فاقد هرگونه افزودنی های شیمیایی مجاز یا غیر مجاز می باشد.

قوتو همراه با شیر
قوتو همراه با شیر

در ادامه شما را به نکات مهمی در خرید قوتو یا قاووت دعوت می کنم.

نکات خرید قوتو اصل و کامل

قوتو اصل و کامل دارای رنگی طبیعی و طعمی دلچسب می باشد.

رنگ قوتو نشان دهنده مواد تشکیل دهنده ان می باشد. نزدیک بودن رنگ قوتو به رنگ های خاکستری سبز و یا کرم رنگ و گاها بنفش نشان دهنده. استفاده بیش از حد معمول یکی از مواد داخل قوتو می باشد.  که گاها این تغییر رنگ تاثیر بسزایی بر روی قیمت تمام شده محصول می گذارد.

رنگ قوتو اصل و کامل به رنگ خاکستری می باشد دلیل این رنگ استفاده از تخم خشاش و بنه کوهی در ان می باشد.

چگونه این محصول شگفت انگیز رو تهیه کنم

شما برای خرید قوتو می توانید وارد فروشگاه رامینانو شده و این محصول شگفت انگیز را سفارش دهید.

رامینانو برای اینکه به شما حس زیبای تجربه استفاده از ای محصول مقوی و سرشار از خاصیت رو هدیه بده در کنار این محصول به شما یک کد تخفیف 7 درصدی offer-7 هم ارایه می کنه امیدواریم توی خلق این حس جذاب در کنار تون و در شادی ها تون سهیم باشیم.

 

 

 

نظرات (1)

زینب

بسیار هم عالی کاش میشد تخفیف های بیشتری میذاشتید